»Zákonitosti a etický světonázor«  

O stěžejních přírodních zákonech oživujících a udržujících hvězdné nebe nad námi i mravní zákon v nás"; o dokonalém řádu stvoření, jehož nerespektování vyvolává zákonité vyrovnávající dění./ Faustovské hledání jednoty přírodních a ‚duchovních‘ věd./ Stranicko-konfesijní stádnost versus osobní odpovědnost./ O mravním karcinomu v kultu dogmatického křesťanství, které teorií o smírčí oběti ‚posvěcuje‘ brutální vraždu na Golgatě - glorifikuje tak, stejně jako tehdejší nařízení židovské velerady, zásadní přestoupení „Desateraa znevažuje modlitbu „Otče náš", představující jádro Ježíšova učení.
 

Dr. Richard Steinpach se narodil roku 1917 ve Vídni. Po vystudovaní práva si otevřel advokátskou kancelář. Ve svém povolaní přišel do styku s celým spektrem lidských povah a vyrovnával se s mnohými otázkami a problémy života. Napsal několik knih.

V letech 1979 - 1991 přednášel v mnoha evropských městech o velkých otázkách lidstva jako jsou smysl života a smrti, osud, Boží spravedlnost. Zemřel v září 1992.
Co je Poselství Grálu, Richard Steinpach
Co je Poselství Grálu, Richard Steinpach
15.06.2015 22:09:17
Nahoru
O svrchovaných zákonech udržujících "hvězdné nebe nad námi i mravní zákon v nás" a dokonalém řádu stvoření, jehož nerespektování vyvolává zákonité vyrovnávající účinky (v.t. Ve světle Pravdy - Poselství Grálu).
* Čerpáno nejen z archívů jako podnět pro samostatné zkoumání a vyvozování souvislostí *
© 2009-2021  »Zákonitosti a etický světonázor«
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one